top of page

משחק בתנועה

"משחק בתנועה" היא גישה המעודדת אותנו לנוע בדרכים מגוונות דרך משחקים פשוטים, יצירתיים ומהנים. הכיף שבמשחק מעודד לקחת חלק פעיל, לזוז ולהתחבר לגוף ולאחר/ת. המשחקים עוזרים לקדם חיים בריאים, מאוזנים ומלאי שמחה וחיוניות. כשמתרגלים תנועה בגישה משחקית, כפי שאנו מעודדים לעשות, מרוויחים המון ונהנים מאוד - באחריות (: למדו על היתרונות כאן. 

התפתחות

התפתחות העצמי

המשחקים של מובינג קריצ'רס מפתחים את המשתתפים והמשתתפות מבחינה פיזית, קוגניטיבית ורגשית. מבחינה פיזית, תוכלו לשפר את הכושר והקואורדינציה שלכם. המשחקים שלנו יאפשרו לכם לחזק את כישורי הגוף הקיימים ולפתח חדשים. 
 

מבחינה קוגניטיבית, המשחקים שלנו עוזרים לבסס מסלולים עצביים חדשים במוח - וכך להכיר הרגלים, מחשבות והתנהגויות חדשים ובריאים. 
מבחינה רגשית, המשחקים מאפשרים פיתוח של חוסן רגשי וביטחון ביכולות האישיות. דרך תרגול של משחקי תנועה פשוטים ניתן לבטא ולחקור רגשות שונים בצורה בריאה ובטוחה.

מערכות יחסים מתחזקות

כאשר מתרגלים את משחקי מובינג קריצ'רס עם אחרים, מתעמק הקשר בין המשתתפים והמשתתפות. הגוף שלכם לומד לדבר באמצעות תנועות משחקיות - וכך היכולת לשתף פעולה ולתקשר מתעצמת. בנוסף, אם להיות כנים, לשחק יחד עשוי להיות כיף יותר מלשחק לבד.

פיתוח הקהילה

 

המאמץ שתשקיעו במשחקי התנועה שלנו יזלוג לכל תחומי חייכם ויעזור בשיפור חייהם של הסובבים אתכם. כשאתם משחקים יחד עם הקהילה שלכם, היתרונות במשחק מתקיימים ביתר שאת - אתם תצרו קשר רגשי עמוק יותר ותפתחו את הקשר שלכם עם אחרים. מחקרים אף מראים כי דיכאון ובעיות אחרות בתחום בריאות הנפש שכיחות פחות בקרב אנשים הממלאים תפקידים פעילים בקהילותיהם. 

חיבור

חיבור עם אחרים

על ידי משחק בתנועה עם אחרים, אנו מזמנים פגישה בין שני גופים נפרדים. חוויה משותפת לא מילולית יוצרת משהו מיוחד. אתם תתחילו לפתח הבנה וכבוד כלפי הדמיון והשונות שלכם, ותהפכו לאמפתים יותר ורגישים לצורכי האחר.  

חיבור עם העולם 

תנועה היא עיקרון בסיסי של החיים - היא קדומה וחייתית. 
תנועה משמעותית מזמינה אתכם להתחבר ולחקור את מערכות היחסים והסביבה שלכם בצורה אינטואיטיבית ופתוחה. מובינג קריצ'רס מזמינים אתכם ליצור קשר עמוק יותר עם העולם סביבכם. 

חיבור עם עצמך

כשאתם משחקים במשחקים שלנו, תוך תרגול משחק בתנועה, אתם תהיו ערים לא רק לגופכם הפיזי, אלא גם למחשבות ולרגשות שלכם - העמקת המודעות וההבנה של עצמכם. אחרי זמן מה בתרגול משמעותי, אולי אפילו תגלו שאתם מתייחסים לעצמכם טוב יותר גם בהיבטים אחרים של חייכם.

הקהילה הווירטואלית שלנו

תנועת ה- Moving Creators

האם ידעתם שקהילה היא חיונית לחיים מאושרים וארוכים? 
נשמח לקבל אתכם בקהילת מובינג קריצ'רס, שבה התנועה הגופנית הפיזית פוגשת את ההווה והעתיד הטכנולוגי. בקהילה שלנו תמצאו דרכים חדשות ליצור קשר עם הסובבים אתכם, כמו גם קשרים לאנשים ברחבי העולם. על ידי שיפור מערכות היחסים שלכם באמצעות תנועה משמעותית, תוכלו לפתח חיבור גדול יותר לקהילות שלכם - גם במצב מקוון וגם בחיים האמיתיים. 

MM - Dev
MM - Con

גישה משחקית

גישה משחקית בתוך עצמך 

התחברו לילד הפנימי שלכם, היו סקרנים וצאו להרפתקה! כשאתם במשחק, אתם יכולים לצאת מאזור הנוחות שלכם ולמצוא אפשרויות חדשות שיכולות לעזור לנצל את מלוא הפוטנציאל שלכם. אתם יכולים למצוא שמחה במעשים פשוטים, ללא מטרות, מנצחים או מפסידים, מה שיוצר תחושה של חופש ושמחה. גישה משחקית בחיים מאפשרת לכם לחקור ולשחרר רגשות באמצעות ביטוי ראשוני בצורה בטוחה ובריאה. 

גישה משחקית במערכות היחסים

 

כאשר אתם ניגשים למערכות היחסים שלכם בגישה משחקית, אין מטרה מלבד פשוט להיות יחד בהווה וליהנות; זה לא אומר שהיתרונות נעלמים! באמצעות משחק אנחנו יכולים לחזק את עצמנו ולעצב מחדש את גופנו ואת זהותנו - הכול אפשרי בעולם משחקי. משחק חשוב להתפתחות חברתית מכיוון שהוא עוזר לנו ללמוד כיצד לתקשר עם אחרים. המשחק מספק לנו הזדמנויות לחלוק מחשבות ורעיונות, להקשיב ולהתפשר, תוך שיפור מערכות היחסים שלנו עם אחרים. 

גישה משחקית לעולם 

במשחק אנו חוקרים את העולם בדרכים חדשות וסקרניות; העולם הופך למגרש המשחקים שלנו. המשחק מזמין אותנו לדמיין, ליצור ולהפעיל מיומנויות חשיבה ביקורתיות - עולם שלם ובלתי מוגבל של אפשרויות נפתח בפנינו. 

MM - Play
bottom of page